BATUJEN, jeneratör ,sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısı ile adından sıkça sözettirerek,bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla güçlükler karşısında yılmadan faaliyet-
lerine devam etmiştir.


       Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.
Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

    Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur.
Umarız bugüne kada
r BATUJEN Jeneratör Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamı-şızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

    Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün yelpazesine göz atmak için tıklayınız..

 

 

 

Misyonumuz
Şirket ve Kalite Hedeflerimiz doğrultusunda ve Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer oluşturacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olma niteliğimizi sürdürmek.

Vizyonumuz
Her an, her yerde ve her aşamada Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini esasa almak,Paydaşlarımızla birlikte Kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak.